Džiaugiamės Jūsų apsilankymu mūsų interneto svetainėje!

UAB „Ramuda" - tai naudotais lengvaisiais ir komerciniais automobiliais prekiaujanti įmonė. Pagrindinė bendrovės veikla -lengvųjų automobilių importas, mažmeninė prekyba bei eksportas į trečiąsias šalis. Daugiausia automobilių parduodami Lietuvoje. Nemaža dalis automobilių parduodami  į Ukrainą, Latviją, Estiją.

Pastaraisiais metais Lietuvai tapus vienu stambiausiu Europos tranzito ir prekybos panaudotais automobiliais centru, UAB „Ramuda" nuosekliai įgyvendina pradėtą darbą. Bendrovė suinteresuota vystyti prekybinius santykius su visais besidominčiais mūsų veikla: fiziniais asmenimis, smulkiomis ir stambiomis įmonėmis.

„Ramuda" - tai seniai įkurta ir patirtį kaupusi jau ne vienerius metus ir sparčiai besivystanti įmonė. Geros kokybės ir kainos santykis leido mūsų įmonei greitai padidinti apyvartą ir plėstis. Nors įmonė nedidelė, tai sąlygoja jos dinamiškumą, prisitaikymą prie nuolat kintančių rinkos sąlygų.

Mūsų tikslas - padėti klientui iš gausios pasiūlos išsirinkti labiausiai jo poreikius ir galimybes atitinkantį automobilį. Mes suteiksime visą turimą informaciją apie parduodamus naudotus automobilius, kurie eksponuojami stovėjimo aikštelėje. Įsigydami automobilį mūsų bendrovėje, Jūs galite pasirinkti patogiausią atsiskaitymo būdą: sumokėti visą sumą iš karto grynaisiais pinigais (eurais) arba bankiniu pavedimu. Galite pasirinkti lizingo bendrovę, kuri suteiks Jums išperkamosios nuomos paslaugą geriausiomis sąlygomis.

UAB "Ramuda" interneto svetainė yra populiari ir už Lietuvos ribų. Informacija atnaujinama kelis kartus per savaitę. Čia rasite išsamią informaciją apie tos dienos automobilių pasiūlą mūsų aikštelėje. Nuotraukas, kainas, aprašymus. Taip pat naujienas apie greitu laiku mus pasieksiančius automobilius, dar prieš juos importuojant.

Esame įsikūrę Lietuvos viduryje - Kėdainiuose, tad patogu mus rasti iš bet kurio Lietuvos krašto.

www.ramuda.lt